ponedeljek, 24. december 2012

Uporaba BLOG-a v šoli?


  1. Izmenjava zapiskov za bolne učence
  2. Razredne diskusije o določeni temi, za razmislek doma
  3. "Oglasna deska" za obvestila učencem, učiteljem, staršem (v primeru bolezni, odsotnosti)
  4. Predavanja oz. učne ure če učenci potrebujejo dodatno razlago, dodatne vsebine ...
  5. Objava didaktičnih iger in didaktičnega materiala za lažje učenje (npr. kvizi, poučne igre ...)
  6. Izmenjava gradiva med učitelji učne priprave, učni listi kontrolne naloge in testi itn.

"To blog or not to blog, that is the question." ;)

Ni komentarjev:

Objavite komentar